BAJKOWE GRY

Bajkowe gry to zbiór sześciu gier, pochodzących z naszych aplikacji: Dziad i Baba, O niedźwiedziach, niedźwiedziątku i małym złotowłosym dziewczątku, Chory Kotek, Amlinka we śnie, O Jasiu, co dwa razy okrążył świat, Kropelka. Dzięki zabawie, dzieci będą mogły zapoznać się z polską literaturą.

app g

miszdrowko_apps

MIŚ ZDRÓWKO

Miś Zdrówko to wspaniały, ciepły i wyrozumiały doktor. Żadne ze zwierząt nie boi się korzystać z jego porad, a nawet wręcz przeciwnie, bardzo chętnie odwiedzają go, gdy tylko mają jakiś problem ze zdrowiem. Aplikacja zawiera jedenaście wierszyków, które pomogą pokonać strach przed wizytą u lekarza. Dodatkową atrakcją są cztery filmiki, nawiązujące do treści wierszyków.

Autor: Piotr Rowicki
Ilustracje: Joanna Żórawska
Lektor: Marian Opania
Gry: memory

app

corkasmoka_apps

 CÓRKA SMOKA

Wyjątkowa chińska baśń pobudzająca wyobraźnię dziecka, przedstawiona w sposób nawiązujący do chińskiej tradycji graficznej. W treść utworu wplecione zostały liczne elementy interaktywne do odszukania przez użytkownika. Urozmaiceniem są również liczne animacje postaci.

Autor: Li Cz’ao-Wei
Ilustracje: Aleksandra Cyrny
Lektor: Anna Bojara

app

iczytam_apps

iCZYTAM

Aplikacja iCzytam to przenośna biblioteka na smartfona, tablet, iPhone’a lub iPada. Oferuje w swoich zasobach najpiękniejsze bajki autorów polskich i europejskich, dostosowane zarówno dla młodszych, jak i starszych czytelników. Treść aplikacji iCzytam powstała przy wsparciu Narodowego Instytutu Audiowizualnego.

app g

 

1 2 3