SŁONIĄTKO

Wyjątkowe ilustracje do aplikacji Józef Wilkoń stworzył od początku do końca na iPadzie! Nowy przekład baśni o przygodach sympatycznego i ciekawego świata słoniątka. Dzięki wbudowanej grze zręcznościowej, dzieci będą mogły ćwiczyć swoją koncentrację oraz koordynację wzrokowo-ruchową.

Autor: Ruyard Kipling
Ilustracje: Józef Wilkoń
Lektor: Jarosław Kopaczewski
Gry: tor przeszkód

app g

CHORY KOTEK

Bajka o chorym kotku to klasyka polskiej bajki dla dzieci. Dzięki naszej aplikacji najmłodsi dowiedzą się, jak wygląda piramida żywieniowa i co powinien jeść kotek, aby nie zachorować. Dodatkowo dzieci będą mogły poćwiczyć swoją sprawność i spostrzegawczość, łapiąc myszki lub grając w memory.

Autor: Stanisław Jachowicz
Ilustracje: Ludwika Micińska
Lektor: Przemysław Sadowski
Gry: łapanie myszek, memory, piramida żywieniowa

appg

O JASIU, CO DWA RAZY ŚWIAT OKRĄŻYŁ

Śledząc losy Jasia, który okrążył świat dwa razy, będziesz mógł przenieść się wraz z nim do nieznanych krain. Poczuj się jak mały podróżnik i odkryj wszystkie animacje-niespodzianki, ukryte na kartach utworu. Wysłuchaj wspaniałego słuchowiska, w którym postaci mówią głosami znanych polskich aktorów! A także sprawdź swoją wiedzę i spostrzegawczość, bawiąc się naszymi interaktywnymi grami.

Autor: Magdalena Mroczek
Ilustracje: Aneta Dmowska
Lektor: Jarosław Kopaczewski, Krzysztof Ogłoza, Monika Kwiatkowska-Dejczer
Gry: puzzle, memory, znajdź różnicę

app

BAJKA O NIEDŹWIEDZIACH…

Wejdź z nami w niezwykły świat, w którym zwierzęta żyją tak, jak ludzie. Daj się porwać wspaniałej opowieści Ludwiki Arsztajnowej, wzbogaconej ożywionymi ilustracjami Zbigniewa Lengrena. Pomóż małemu niedźwiedziatkowi odnaleźć drogę do rodziców, sprawdź swoją spotrzegawczość rozwiązując nasze zagadki!

Autor: Franciszka Arsztajnowa
Ilustracje: Zbigniew Lengren
Lektor: Monika Kwiatkowska
Gry: puzzle, labirynt, znajdź różnicę

app g

DZIAD I BABA

Klasyka gatunku w najnowszej odsłonie! Dziad i baba Józefa Ignacego Kraszewskiego to bajka znana od pokoleń, teraz dzięki naszej aplikacji w atrakcyjnej formie mogą się z tym utworem zapoznać również najmłodsi czytelnicy. Innowacyjność aplikacji nie tylko umożliwia odsłuchanie i samodzielne odczytanie tekstu, lecz także nagranie własnej interpretacji utworu!

Autor: Józef Ignacy Kraszewski
Ilustracje: Katarzyna Surman
Lektor: Jarosław Kopaczewski
Gry: puzzle, laurka, drzewo genealogiczne

app g

ALMINKA WE ŚNIE

Amlinka we śnie to ciepła opowieść o chłopcu, który w wigilijny wieczór bardzo na kogoś czekał i o jego pluszowym misiu, który zrobił wszystko, aby przywrócić uśmiech na twarzy przyjaciela. Wybierz się z nami w ten wigilijny wieczór do domu Henia, ubierz razem z nim choinkę, pomóż mu znaleźć dwie takie same gwiazdki i ulep z nim bałwana.

Autor: Hanna Milewska
Ilustracje: Ewa Poklewska-Koziełło
Lektor: Anna Bojara
Gry: łączenie śnieżynek ubieranie choinki, lepienie bałwana

app

1 2 3