Naszym celem jest stworzenie sieci przyjaznych maluchom miejsc publicznych, w których mogłyby rysować, czytać, słuchać i grać – przy użyciu zarówno tradycyjnych książeczek, jak i nowoczesnych aplikacji.

Klub Czytasia to miejsce, w którym dziecko może rysować, czytać książkę lub słuchać bajki, gdy rodzice np. piją kawę, rozmawiają ze znajomymi, zajmują się swoimi sprawami.

 

JAK TO DZIAŁA?:

Każde dziecko i rodzic może mieć wpływ na to, jakie miejsca znajdą się na liście Klubów Czytasia. Wystarczy, że zamówicie na naszej stronie www.iczytam.pl darmową książeczkę ColorAudio i wskażecie swoje ulubione miejsce, w którym chcielibyście ją odebrać.

Dzięki Waszej inicjatywie akcja może stać się pełną niespodzianek miejską podróżą z dobrą książką. Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem: klub@iczytam.pl

CO TO JEST COLORAUDIO?:

ColorAudio to seria hybrydowych książeczek do kolorowania, które powiązane kodami QR z aplikacją iCzytam, dają dostęp do  audiobooka i e-booka kolorowanej bajki.

 

ColorAudio to zabawa na najwyższym poziomie – dziecko poznaje dobrą książkę ilustrowaną przez mistrzów (Wilkoń, Lengren, Dudek), czytaną przez najlepszych aktorów (Fronczewski, Barciś, Opania), książkę rekomendowaną przez znawców literatury dziecięcej.

 

DLA FANÓW CZYTELNICTWA DZIECIĘCEGO:

Jeśli chcesz, by Twój lokal lub Twoja firma stały się częścią tej akcji i miały status Klubu Czytasia

napisz do nas: klub@iczytam.pl
lub zadzwoń: tel.537 207 227

Zapraszamy!

 

klub_czytasia_plakatA3_web